Kredīta Aizdevēji ir ne tikai iespēja nodrošināt sevi no parādiem

Kredītkaršu izdevēji, banku un krājaizdevu sabiedrību ir rūdīta viņu prasībām vairāk nekā jebkad nesenā pagātnē, jo šajos ekonomiskās lejupslīdes apstākļos. Pieteikumus par nenodrošinātiem kredītkartēm un slikta krediti nenodrošinātos personas aizdevumiem tiek noraidīts lielā skaitā. Diemžēl, tiem, kam ir slikta kredītu vai nu atmest jebkādus centienus pēc aizņemšanās slikta kredītu nenodrošinātos individuālie aizņēmumi kopā – viņi, protams, noraidīt tradicionālo ķieģeļu un javas aizdevējus – vai tie galu galā dodas uz lombardi vai mazas izvēles naudas uzņēmumi, kas aizdot nelielu daudzumu naudas likmēm, kas varētu izdarīt ilgtermiņa kredīti. Tomēr pastāv alternatīvas slikta kredītu aizņēmējiem, kas vēlas, lai nodrošinātu pārkreditācijas bez ķīlas.

Saprotu jūsu attiecības ar tradicionālajiem aizdevējiem ir negatīvi. Tas ir sajūta lielākā daļa amerikāņu ir par tradicionāliem aizdevējiem, piemēram, bankām un krājaizdevu sabiedrība. Par darīšanam no Volstrītas baņķieru pēdējo pāris gadu laikā, protams, nostiprina tās sajūtas. Joprojām lielākā daļa cilvēku joprojām nodrošināt to finansēšanu tajās vietās, bieži vien dodas uz banku, kur tie pieder kontiem. Tomēr, tie kļūst noraidīti, kā arī, pat ar mazāko kredīta vainas, jo bankas samazināt savu kopējo tirgus risku.

Kredītkaršu emitentiem pēc pašu ceļu. Viņu prasības nenodrošināto kredītkartes ir stingrāki nekā jebkad agrāk. Diemžēl, tas nozīmē, ka, ja jums ir noraidīti vienreiz vai divreiz, tendence turpināsies. Daži noraidījumi par jauniem pieteikumiem tiek veikti tikai tāpēc, ka tika izsniegtas pēdējo noraidījumi. Atkārtoti pieteikumi vienkārši sāp kredīta ziņojumus vairāk, jo vairāk pieteikumi vairāk aizdevējiem redzēt potenciālais aizņēmējs kā izmisis.

Kredīta aizdevēji, bandinieks brokeri, iespējams, ievainots vairāk nekā palīdzību. Kad ar tradicionālo noraidīja aizdevējiem, bankām un krājaizdevu sabiedrībām, slikta kredītu aizņēmējiem var nolemt mēģināt izmantot lombards vai avansu vai kredīta aizdevējs. Patiesībā, iegūt pārkreditāciju bez ķīlas no šiem uzņēmumiem ir diezgan viegls. Pie lombards, jūs vienkārši nodot vērtīgu personīgo īpašumā, tirgotājs izvērtē tas vispār daudz mazāk nekā tās cenas, tad dod jums ļoti īsu laiku, lai atmaksātu aizdevumu, un atgūt īpašumu. Nepildīšana šiem aizdevumiem ir kopīgas. Visdārgākais valdījumā atrodas loga ir pārdošanā, jo nav laika.

Avansu vai kredītu aizdevējiem, kamēr tie nav lūgt nodrošinājumu, darbojas diezgan līdzīgi, nežēlīgs veidā. Sejas tā, tie ir juridiski aizdevumu haizivis. Ātra aizdevuma aizdevēji iekasēt procentu likmes desmit reizes dārgāki nekā tradicionālie aizdevējiem. Viņi piesolīt ka augstās likmes sakarā ar augstu riska aizdevumus cilvēkiem ar sliktu kredītu un bez ķīlas. Likmes, iespējams, nav īsti atspoguļo risku. Tie, kas izmanto naudas aizdevējiem un lombardi, iespējams, ievainots vairāk nekā tie palīdzēja.

Labākās slikta kredīta personas aizdevumiem var atrast internetā – nodrošināšana pārkreditācija bez ķīlas atrasts ir grūti. Tradicionāls aizdevēji vienkārši nebūs aizdot un aizņemt un lombards aizdevēji pārmaksu. Taču arī tie, ar nopietniem kredītu jautājumos ir bijusi panākumus ar tiešsaistes aizdevējiem. Pierādījums par identitāti un dzīvesvietu, pierādījums par nodarbinātību un pietiekamu ienākumu, parasti ir pietiekami, lai zeme ievērojamu aizdevumu. Piedāvātie summas var būt nedaudz mazāks nekā no tradicionālajiem aizdevējiem, bet likmes ir daudz labāk, un atmaksas termiņi ērtāk nekā lombardiem un kredītiem aizdevējiem.

Lieliska lieta par tiešsaistes aizdevējiem ir tas, ka viņi ir pastiprināts, lai aizpildīt kreisi banku un lombardu pārkāpumu. Konkurence ir sīva, un jums būs iespēja izvēlēties un izvēlēties starp aizdevējiem, lai atrastu vislabāko cenas un ērtākos atmaksas termiņus. Jums būs pircējs, jums būs kontrolēt. Tikai jābūt uzmanīgiem, jo ar jebkuru tiešsaistes darījumu, jums ir jābūt proaktīvai, lai aizsargātu savu identitāti un savu finanšu informāciju.

Dimetil.lv ir autoram par šo rakstu. Viņa strādā veiksmīgi kā finanšu konsultanta ar gadu pieredzi par nenodrošinātajiem aizdevumiem. Mūsu komanda publicē informatīvus rakstus par aizdevumiem sliktu kredītu, un citiem finanšu jautājumiem.

Business & Finance

Comments are closed.

Post Navigation